• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Перехід учнів до наступного класу

Про переведення учнів 1-3 класів
Про переведення учнів 4-х класів до основної школи
Про переведення учнів 5- класів
Про переведення учнів 9-го класу
Про переведення учнів 10-го класу

Рейтинговий список зарахування учнів 4-х класів.

Рейтинговий список зарахування учнів 4-А класу

до гімназії з української мови

Бєліченко Марія Віталіївна - 9

Дудченко Юлія Олексіївна - 9

Капусник Руслана Олександрівна - 9

Маєвська Ксенія Андріївна - 9

Перевознік Ярослав Віталійович - 9

Прудніков Михайло Сергійович - 9

Ржевський Кирило Олександрович - 9

Кудрін Микита Андрійович - 8

Лісний Данило Андрійович - 8

Анікєєва Анна Юріївна - 7

Блажко Микита Сергійович - 7

Висоцька Анастасія Віталіївна - 7

Губський Данило Олександрович - 7

Горбатовський Максим Ігорович - 7

Копейченко Валерія Сергіївна - 7

Котенко Єгор Юрійович -7

Лаврентьєв В’ячеслав Сергійович - 7

Лапицький Андрій Сергійович - 7

Мансуров Олексій Русланович - 7

Міщенко Юрій Віталійович - 7

Ольховський Данило Олександрович - 7

Омельченко Станіслав Вадимович - 7

Панасенко Дмитро Вікторович - 7

Панюшкіна Марія Олександрівна - 7

Пархоменко Діана Олександрівна - 7

Сергієнко Кирило Григорович - 7

Ткаченко Євгеній Олександрович - 7

Ткаченко Іван Олександрович - 7

Феофанов Богдан Олексійович - 7

Рейтинговий список зарахування учнів 4-А класу

до гімназії з українського читання

Бєліченко Марія Віталіївна - 12

Капусник Руслана Олександрівна - 12

Прудніков Михайло Сергійович - 12

Висоцька Анастасія Віталіївна - 11

Дудченко Юлія Олексіївна - 10

Копейченко Валерія Сергіївна - 10

Котенко Єгор Юрійович -10

Кудрін Микита Андрійович - 10

Лаврентьєв В’ячеслав Сергійович - 10

Лапицький Андрій Сергійович - 10

Лісний Данило Андрійович - 10

Маєвська Ксенія Андріївна - 10

Мансуров Олексій Русланович - 10

Ольховський Данило Олександрович - 10

Перевознік Ярослав Віталійович - 10

Ржевський Кирило Олександрович - 10

Сергієнко Кирило Григорович - 10

Ткаченко Євгеній Олександрович - 10

Ткаченко Іван Олександрович - 10

Губський Данило Олександрович - 9

Горбатовський Максим Ігорович - 9

Пархоменко Діана Олександрівна - 9

Феофанов Богдан Олексійович - 9

Міщенко Юрій Віталійович - 8

Панасенко Дмитро Вікторович - 8

Панюшкіна Марія Олександрівна - 8

Анікєєва Анна Юріївна - 7

Блажко Микита Сергійович - 7

Омельченко Станіслав Вадимович - 7

Рейтинговий список зарахування учнів 4-Б класу

до гімназії з української мови

Лаврова Уляна Олексіївна - 11

Лаврова Поліна Олексіївна - 10

Пилипенко Дмитро Олександрович - 10

Покушалова Дар’я Віталіївна - 10

Сидорович Дмитро Валерійович - 10

Литвин Яніна Геннадіївна - 9

Менжукова Альона Валентинівна - 9

Попович Михайло Сергійович - 9

Санжаревська Єлизавета В’ячеславівна - 9

Бєсєдін Михайло Олександрович - 8

Меркулов Михайло Ігорович - 8

Третяк Кіра Євгенівна - 8

Устинов Дмитро Сергійович - 8

Афанасьєв Андрій Володимирович - 7

Бірюченко Іван Олександрович - 7

Приходько Андрій Андрійович - 7

Сітченко Яна Олександрівна - 7

Чередниченко Віолета Олександрівна - 7

Білокопитов Олексій Сергійович - 6

Волкова Ксенія Володимирівна - 6

Жиленко Дмитро Сергійович - 6

Каліман Антон Сергійович - 6

Кудрявцев Леонардо Володимирович - 6

Пілецький Дмитро Сергійович - 6

Подоляк Анна Олегівна - 6

Ушкань Дмитро Олександрович - 6

Козявкін Роман Сергійович - 5

Столбцов Кирило Романович - 5

Меліков Еміль Ісмаілович - 4

Рейтинговий список зарахування учнів 4-Б класу

до гімназії з українського читання

Литвин Яніна Геннадіївна - 12

Лаврова Уляна Олексіївна - 11

Пилипенко Дмитро Олександрович - 11

Покушалова Дар’я Віталіївна - 11

Попович Михайло Сергійович - 11

Сидорович Дмитро Валерійович - 11

Бєсєдін Михайло Олександрович - 10

Білокопитов Олексій Сергійович - 10

Лаврова Поліна Олексіївна - 10

Меліков Еміль Ісмаілович - 10

Менжукова Альона Валентинівна - 10

Меркулов Михайло Ігорович - 10

Санжаревська Єлизавета В’ячеславівна - 10

Третяк Кіра Євгенівна - 10

Устинов Дмитро Сергійович - 10

Ушкань Дмитро Олександрович - 10

Афанасьєв Андрій Володимирович - 9

Бірюченко Іван Олександрович - 9

Каліман Антон Сергійович - 9

Кудрявцев Леонардо Володимирович - 9

Пілецький Дмитро Сергійович - 9

Подоляк Анна Олегівна - 9

Приходько Андрій Андрійович - 9

Сітченко Яна Олександрівна - 9

Столбцов Кирило Романович - 9

Чередниченко Віолета Олександрівна - 9

Волкова Ксенія Володимирівна - 8

Жиленко Дмитро Сергійович - 8

Козявкін Роман Сергійович - 7

Переведення учнів 1-3 класів

Про переведення учнів 4-х класів до основної школи

Про допуск учнів 4-х класів до конкурсного приймання до гімназії

Про переведення учнів 5-8 класів

Про нагородження учнів 2-4 класів Похвальним листом "За високі досягнення у начанні"

Про нагородження учнів 5-8, 10 класів Похвальним листом "За високі досягення у навчанні"

Кiлькiсть переглядiв: 12