Зарахування здобувачів освіти до ліцею здійснюється на основі та в порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України, відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до ліцею одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника), до якої додаються:
1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2) оригінал або копія медичної довідки встановленого зразка;
3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).
До першого класу зараховуються як правило діти з 6 (шести) років. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти.
Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах), зарахування дітей відбувається за такими правилами:
1) до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у закладі, чи дітьми працівників закладу освіти;
2) до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування закладу, за результатами жеребкування;
3) до 15 червня включно зараховуються на вільні місця та за умови утворення окремого (окремих) класу (класів) також і ті діти, які не проживають на території обслуговування закладу, У разі якщо кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у такому класі (класах), зарахування дітей відбувається за результатами жеребкування.
Зарахування до класів ліцею відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 4 класу закладу освіти. На вільні місця (у разі їх наявності) діти зараховуються у такому порядку:
1) до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;
2) впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.
Зарахування до класів ліцею відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти. На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом.