ПРИЙОМ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ

1. До 1 класу ліцею зараховуються діти, як правило, з 6 років.
2. Прийом дітей до 1 класу закладу здійснюється на безконкурсній основі.
3. Для зарахування дитини до 1 класу батьками або особами, які їх замінюють, подаються:
· Заява батьків на ім’я директора ліцею.
· Копія свідоцтва про народження дитини.
4. Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування.

/Files/images/0000/територія.jpg

5. Прийом здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів.

КЗ "Солоницівський ліцей №3"оголошує набір дітей, які проживають на території обслуговування закладу, до 1 класу ліцею. Прийом документів буде здійснюватися через електронну пошту у сканованій формі без електронного цифрового підпису.
Перелік необхідних документів:
1. Заява (форма заяви додоється).
2. Паспорт (обов'язково сторінка з пропискою) одного з батьків або особи, що їх замінює.
3. Свідоцтво про народження дитини.
4. Згода на обробку персональних даних.
5. Оригінали документів та медичні довідки дитини подаються до закладу не пізніше 19 серпня 2024 року.

Документи надсилати на електронну адресу:
sol-gimnaziya_3@ukr.net
Телефон для довідок: 057 63 73 243