/Files/images/Пугач Т.Ф.jpg

Пугач Тамара Федорівна – практичний психолог вищої категорії.

Освіта: Вища. Харківський державний педагогічний інститут ім..Г.С.Сковороди, 1991 рік. Стаж роботи на посаді – 23 роки.

/Files/images/Гарбуз І.О.jpg

Гарбуз Ірина Абдулбасирівна – практичний психолог І категорії.

Освіта: Вища. Харківський державний педагогічний університет ім..Г.С.Сковороди, 2005 рік. Стаж роботи на посаді – 18 років.

Метою діяльності психологічної служби ліцею є психологічне забезпечення освітнього процесу, створення соціально – психологічних умов для навчання, виховання та розвитку ліцеїстів. Все це реалізується через основні види роботи практичного психолога: корекційна, консультаційна, профілактика,діагностична робота,просвіта, організаційно-методична.

Основні завдання психологічної служби КЗ "Солоницівський ліцей №3":

- психологічна підтримка учасників освітнього процесу під час військового стану

-підвищення психологічної культури і компетентності педагогічних працівників, здобувачів освіти, батьків

- Пропаганда психологічних знань серед учасників освітнього процесу

Профілактика поширення насильства, протиправної та інших форм асоціальної поведінки в учнівському середовищі,

Соціально-психологічне забезпечення формування навичок здорового способу життя та профілактика поширення негативних явищ: тютюнопаління, наркоманії, Алкоголізму

Профілактика суїцидальної поведінки учнівської молоді

Просвітницька робота щодо протидії торгівлі людьми

Психологічний супровід та підтримка ВПО