• Ви знаходитесь тут:

• Психологічна служба

/Files/images/Пугач Т.Ф.jpg

Пугач Тамара Федорівна – практичний психолог вищої категорії.

Освіта: Вища. Харківський державний педагогічний інститут ім..Г.С.Сковороди, 1991 рік. Стаж роботи на посаді – 15 років.

/Files/images/Гарбуз І.О.jpg

Гарбуз Ірина Абдулбасирівна – практичний психолог ІІ категорії.

Освіта: Вища. Харківський державний педагогічний університет ім..Г.С.Сковороди, 2005 рік. Стаж роботи на посаді – 10 років.

Метою діяльності психологічної служби гімназії є психологічне забезпечення навчально – виховного процесу, створення соціально – психологічних умов для навчання, виховання та розвитку гімназистів. Все це реалізується через основні напрямки роботи практичного психолога: організаційно – методична, корекційно – відновлювана, консультаційна, психодіагностична робота, психологічна просвіта.

Основні завдання психологічної служби Солоницівської гімназії, над якими працюють практичні психологи:

-психологічний супровід процесу адаптації учнів 1-х та 5-х класів до навчання у школі в умовах введення нових Держстандартів,

- профілактика і корекція відхилень в інтелектуальному та особистісному розвитку дитини.

- сприянні повноцінному особистісному та інтелектуальному розвитку учнів на кожному віковому етапі,

- психологічний супровід учнів, що переїхали з зони АТО

- психолого-педагогічний супровід розвитку креативної особистості

- забезпечення індивідуального підходу до кожної дитини на основі її психолого-педагогічного вивчення;

- допомога вчителям, психологічному супроводі педагогів, що проходять атестацію,

- пропаганда психологічних знань

Тема: «Створення умов щодо формування морально – духовних цінностей особистості як основи людиноцентризма».